Cosmito

TOMTOM GO 610 World Traffic Lifetime

TOMTOM GO 610 World Traffic Lifetime

Aukce č.: 12206
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Fotografie jsou ilustrační. Produkt může být dodán
v jiném barevném provedení.

Standardní aukce Korunová aukce Bez KUP TEĎ

Sdílet aukci na Facebooku

Sdílet na Twitteru

Kup teď

Každým přihozením v aukci se zvýší cena o 1 Kč, odečte se 1 kredit a čas se prodlouží maximálně o 30 sekund.

Navigace TomTom GO 610 World Traffic Lifetime

Oblíbené navigace TomTom GO prochází další evolucí a přináší další nové možnosti. Navigace TomTom řady GO zajistí dokonalou kontrolu nad jízdou. S navigací řady GO budete vždy přesně věděl, co se děje kolem vás a co můžete očekávat. TomTom GO 610 World Traffic Lifetime je skvělou volbou díky doživotnímu přístupu k službám Světové mapy, Rychlostní radary a TomTom Traffic.

Interaktivní mapa


S funkcí interaktivní mapy budete mít cíl cesty doslova na dosah ruky. Svými prsty jednoduše přibližujete a oddalujete „Pinch to Zoom“ zobrazení při hledání a prozkoumávání míst na mapě. Klepnutím na místo „Tap & Go“ získáte okamžitě trasu do cíle cesty. Ušetřete čas při plánování a do cíle tak dorazíte dříve. Navíc díky funkci "Speak & Go" lze zařízení rovněž konfortně ovládat pomocí Vašeho hlasu.

Praktické doživotní služby

S jedinečnou službou TomTom Traffic získáte prvotřídní dopravní informace, které pomáhají najít vždy nejrychlejší trasu. Propojíte chytrý telefon pomocí Bluetooth s navigací TomTom a aktuální informace TomTom Traffic budete mít okamžitě k dispozici, to vše navíc s doživotním přístupem zdarma. S tímto modelem navigace GO získáte dále doživotní přístup k praktické službě Rychlostní radary, která zajistí dokonalý přehled o přesné poloze všech rychlostních radarů a může vám ušetřit nepříjemné pokuty.

Chytré funkce

Z dalších funkcí zaujme vylepšené navádění do jízdních pruhů, oblíbená místa, rychlé určení pozice QuickGPSfix, chytré vyhledávání, nebo 3D zobrazení budov a důležitých orientačních bodů. S parkovacím asistentem vždy najdete parkování na vaší trase a s aplikací MyDrive můžete procházet dopravní informace v reálném čase, plánovat trasy a odesílat cíle do zařízení TomTom GO z vašeho telefonu, tabletu nebo počítače.

Vždy aktuální mapy celého světa

Se službou LIFETIME mapy získáváte doživotní aktualizace map pro tento přístroj zdarma se službou Světové mapy. Vždy tak budete jezdit podle aktuálních map a nepřekvapí vás žádná nepříjemná změna.

Klíčové vlastnosti

Kvalitní dotyková obrazovka s úhlopříčkou 6“ (15 cm) a rozlišením 800 x 480 pixelů přináší optimální přehled a pohodový prožitek toho nejsnazšího možného ovládání. Na takto velkém displeji není problém sledovat do kterého jízdního pruhu se máte před křižovatkou zařadit, abyste nepřejeli odbočku. Přístroj je vybaven také technologií QuickGPSfix pro rychlou lokalizaci polohy navigace. Bluetooth umožní propojení s mobilním telefonem a služba TomTom Traffic s doživotním přístupem zdarma přinese dokonalé dopravní informace. Součástí navigace je také slot pro paměťové karty microSD a doživotní přístup zdarma k službám Světové mapy a Rychlostní radary. Vestavěná baterie vydrží až 2 hodiny provozu.

Doprava:

 Cena bez DPHCena s DPH

Osobní odběr
Plzeň0,00 Kč0,00 Kč
Praha (Uloženka)24,79 Kč30,00 Kč
Brno (Uloženka)24,79 Kč30,00 Kč
Ostrava (Uloženka)24,79 Kč30,00 Kč
Hradec Králové (Uloženka)24,79 Kč30,00 Kč

Česká pošta
Obchodní balík (platba předem)86,78 Kč105,00 Kč
Obchodní balík (dobírka)128,10 Kč155,00 Kč

Zahraničí
Slovensko - obchodní balík (platba předem)289,26 Kč350,00 Kč

--:--:--

62,00 Kč

Vyhrál: rokaaa

Aukce skončila
Běžná cena*:6 589,00 Kč
Placené kredity 19:190,00 Kč
Volné kredity 0:0,00 Kč
Cena v aukci:62,00 Kč
Výherce ušetřil:6 337,00 Kč

*Doporučená maloobchodní cena

Přihoď

Ikona aukce