Cosmito

Hudba kdekoliv s tebou: Creative Woof

Hudba kdekoliv s tebou: Creative Woof

Aukce č.: 12576
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Fotografie jsou ilustrační. Produkt může být dodán
v jiném barevném provedení.

Standardní aukce Korunová aukce Bez KUP TEĎ

Sdílet aukci na Facebooku

Sdílet na Twitteru

Kup teď

Každým přihozením v aukci se zvýší cena o 1 Kč, odečte se 1 kredit a čas se prodlouží maximálně o 30 sekund.

Creative Woof
Creative Woof je miniaturní bezdrátový reproduktor, který se vám snadno vejde do dlaně. I přes velmi kompaktní rozměry podává reproduktor Creative Woof překvapivě působivý zvuk. Z reproduktoru můžete bezdrátově přehrávat hudby nebo jej můžete přímo připojit k dalším zařízením. Reproduktor je také vybaven zabudovaným mikrofonem, který promění reproduktor na hlasitý telefon použitelný při konferenčních hovorech.

Snadné přehrávání
Přes své miniaturní rozměry je reproduktor Creative Woof navržen s efektivním akustickým vyladěním a poskytuje překvapivě hlasitý zvuk s výraznými basy. K reproduktoru Creative Woof můžete připojit své zařízení pomocí úsporné technologie Bluetooth a bezdrátově přehrávat vaši oblíbenou hudby kdekoliv budete. Svá zařízení můžete také připojit pomocí 3,5mm analogového univerzálního zvukového vstupu AUX. Tento 3,5mm kabel je součástí balení.

Dlouhá výdrž
Reproduktor Creative Woof má dlouhou výdrž na baterii a umožnuje až 6 hodin přehrávání vaší oblíbené hudby. Když se baterie vyčerpá, stačí ji dobít prostřednictvím portu micro-USB. Reproduktor Creative Woof je také vybaven automatickým režimem spánku, který inteligentně prodlužuje výdrž na baterii. V tomto režimu se reproduktor vypne, když k rozhraní Bluetooth ani k univerzálnímu vstupu AUX není více jak 10 minut připojeno žádné zařízení.

Doprava:

 Cena bez DPHCena s DPH
Platba za zboží0,00 Kč0,00 Kč

--:--:--

2,00 Kč

Vyhrál: Angeloo

Aukce skončila
Běžná cena*:800,00 Kč
Placené kredity 1:10,00 Kč
Volné kredity 0:0,00 Kč
Cena v aukci:2,00 Kč
Výherce ušetřil:788,00 Kč

*Doporučená maloobchodní cena

Přihoď

Ikona aukce