Cosmito

Pořádná chladnička: SAMSUNG RL58GPEMH1/XEF

Pořádná chladnička: SAMSUNG RL58GPEMH1/X...

Aukce č.: 12581
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Fotografie jsou ilustrační. Produkt může být dodán
v jiném barevném provedení.

Standardní aukce Korunová aukce Bez KUP TEĎ

Sdílet aukci na Facebooku

Sdílet na Twitteru

Kup teď

Každým přihozením v aukci se zvýší cena o 1 Kč, odečte se 1 kredit a čas se prodlouží maximálně o 30 sekund.

SAMSUNG RL58GPEMH1/XEF
Kombinovaná chladnička Samsung  RL58GPEMH1/XEF řady G nabízí maximální využití úložného prostoru pro všechny vaše potraviny. Při kapacitě 258 litrů poskytne 3 integrované police z tvrzeného skla, drátěnou polici pro nápoje a jednu chladící zásuvku na vždy čerstvé ovoce a zeleninu. Pokud chcete mít všechen obsah vaší chladničky pod kontrolou, můžete využít navíc 3 dveřní přihrádky. Díky tomu budou vaše potraviny dokonale organizované včetně nápojů a vajíček. Mraznička nabídne kapacitu 112 litrů, možnost ochlazení vody a 4 zásuvky z průhledného plastu.

Volně stojící nerezová lednice je vybavena elegantním modrým LED displejem, prakticky zakomponovaným v předních dveřích, díky čemuž můžete kontrolovat správné nastavení chladící teploty. Interiér je osvětlen moderním LED osvícením, které nejen že zpřehlední obsah lednice, ale také se postará o energetickou úsporu za elektřinu. Zóna CoolSelect Zone je samostatně ovladatelný univerzální oddíl, ve kterém můžete nastavit teplotu podle toho, co do něj umístíte.

Chladnička vyniká systémem Smart Eco. Ten maximalizuje energetickou účinnost a přizpůsobí provoz kompresoru tak, aby zcela vyhoval vám a vašim potřebám. Inovativní Multi Flow technologie se postará o teplotně stabilní chod interiéru lednice. Ochladí ji pouze ledovým vzduchem proudícím rovnoměrně do každé police. Moderní funkce No Frost navíc nabízí komfortní řešení pro odstranění výskytu přebytečného ledu. Mraznička se nyní nemusí pravidelně odmrazovat. Což představuje dlouhodobou výhodu, která ušetří čas i spotřebu energie.

Když si chcete natočit plnou sklenici čerstvé, čisté a chladné pitné vody, vůbec nemusíte otevírat dveře chladničky. Stačí vložit sklenici do snadno přístupného dávkovače vody od společnosti Samsung a můžete se okamžitě osvěžit. Ušetříte tak čas i elektrickou energii. Chladnička je velmi praktická i v tom, že ji lze přizpůsobit do každého interiéru. Například libovolně nastavitelnou orientací otevírání dveří nebo možností nastavení její vlastní výšky.

Hlavní přednosti:
Maximální využití skladného prostoru
CoolSelect Tone
Systém Smart Eco
Multi Flow technologie
Dávkovač vody
Prostorová přizpůsobivost

Doprava:

 Cena bez DPHCena s DPH
Platba za zboží0,00 Kč0,00 Kč

--:--:--

70,00 Kč

Vyhrál: kalinda

Aukce skončila
Běžná cena*:21 000,00 Kč
Placené kredity 8:80,00 Kč
Volné kredity 0:0,00 Kč
Cena v aukci:70,00 Kč
Výherce ušetřil:20 850,00 Kč

*Doporučená maloobchodní cena

Přihoď

Ikona aukce