Cosmito

Elektronická čtečka knih Amazon Kindle 6 Touch

Elektronická čtečka knih Amazon Kindle 6...

Aukce č.: 12583
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Fotografie jsou ilustrační. Produkt může být dodán
v jiném barevném provedení.

Standardní aukce Korunová aukce Bez KUP TEĎ

Sdílet aukci na Facebooku

Sdílet na Twitteru

Kup teď

Každým přihozením v aukci se zvýší cena o 1 Kč, odečte se 1 kredit a čas se prodlouží maximálně o 30 sekund.

Amazon Kindle 6
Displej - jako na papíře
Amazon Kindle 6 využívá vysoce kontrastní Pearl E-Ink displej s rozlišením 800 × 600px. S novým displejem, se text objevuje na stránce tak, že vytváří stejný zážitek ze čtení jako čtení v tištěné podobě. Ostrý a přirozený, bez oslnění nebo podsvícení, čtení na Kindle není v ničem podobné čtení na obrazovce počítače. Díky E-Ink technologii můžete číst dlouhodobě i bez únavy Vašich očí.

Jednoduché nastavení velikosti textu
Obrazovka odráží světlo jako běžný papír a nepoužívá žádné podsvícení, což eliminuje odlesky spojené s jinými elektronickými displeji. V důsledku toho můžete číst v jasném slunečním světle tak, jako ve vašem obývacím pokoji. Kindle 6 Touch má osm nastavitelných velikostí písma, aby čtení vyhovovalo vašim preferencím. Velikost textu své oblíbené knihy můžete zvětšovat a změnšovat jednoduchým stiskem tlačítka.

Podpora českých znaků ve všech formátech
Čtečka podporuje zobrazení českých znaků ve všech formátech knih. Vaše dokumenty můžete také zaslat jako přílohu e-mailu na adresu Kindle. Soubor bude převeden do správného formátu a poslán do vašeho Kindle přes Wi-Fi a také na e-mailovou adresu přiřazenou k vašemu účtu.

Vylepšené možnosti zobrazení PDF
PDF soubory si můžete přečíst v jejich nativní velikosti, zobrazit v režimu na šířku nebo zvětšovat až na 300% velikosti. Můžete tak zvětšit malé písmo, vybranou tabulku nebo graf.

Výdrž až jeden měsíc bez nabíjení
Výdrž čtečky s vypnutou WiFi na jedno nabití je až jeden měsíc. Se zapnutou WiFi pak čtečka vydrží až 4 týdny. Životnost baterie se bude lišit v závislosti na použití bezdrátové sítě, jako je nakupování v Kindle Store, prohlížení webových stránek nebo stahování obsahu.

WiFi připojení
Automaticky detekuje blízkost WiFi sítí ať už jste ve škole, doma, nebo vaší oblíbené kavárně. Pokud je WiFi síť chráněna heslem, jednoduše ho zadáte na Vaší klávesnici. Jakmile jednou přidáte vaši WiFi síť, bude se Kindle automaticky připojovat k této síti kdykoli budete v její blízkosti.

Vestavěný slovník
Obsahuje vestavěný slovník s okamžitým náhledem. Narazíte na slovo které neznáte? Kindle obsahuje „The New Oxford American Dictionary“ s více než 250.000 záznamy a definicemi. Kindle umožňuje okamžité vyhledávání definice, aniž by jste museli opustit knihu.

Jednoduché vyhledávání
Umožňuje jednoduché vyhledávání. Stačí zadat hledaný výraz a Kindle bude hledat ve Vaší knihovně, v Kindle Store, na Wikipedii nebo na webu pomocí vyhledávače Google.

Doprava:

 Cena bez DPHCena s DPH

Osobní odběr
Plzeň0,00 Kč0,00 Kč
Praha (Uloženka)24,79 Kč30,00 Kč
Brno (Uloženka)24,79 Kč30,00 Kč
Ostrava (Uloženka)24,79 Kč30,00 Kč
Hradec Králové (Uloženka)24,79 Kč30,00 Kč

Česká pošta
Obchodní balík (platba předem)86,78 Kč105,00 Kč
Obchodní balík (dobírka)128,10 Kč155,00 Kč

Zahraničí
Slovensko - obchodní balík (platba předem)289,26 Kč350,00 Kč

--:--:--

10,00 Kč

Vyhrál: Doyen

Aukce skončila
Běžná cena*:2 300,00 Kč
Placené kredity 1:10,00 Kč
Volné kredity 0:0,00 Kč
Cena v aukci:10,00 Kč
Výherce ušetřil:2 280,00 Kč

*Doporučená maloobchodní cena

Přihoď

Ikona aukce