Cosmito

Prohnutá telka 4K UHD 139 cm LG

Prohnutá telka 4K UHD 139 cm LG

Aukce č.: 12584
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Fotografie jsou ilustrační. Produkt může být dodán
v jiném barevném provedení.

Standardní aukce Korunová aukce Bez KUP TEĎ

Sdílet aukci na Facebooku

Sdílet na Twitteru

Kup teď

Každým přihozením v aukci se zvýší cena o 1 Kč, odečte se 1 kredit a čas se prodlouží maximálně o 30 sekund.

55" LG 55UC970V
Optimálně prohnutý 3D SMART televizor vás doslova obklopí nádherně ostrým obrazem a dodá vám přirozenější vnímání celé plochy. Každé místo je stejně vzdálené a tím je pro oči daleko přirozenější na vnímání a neztrácí se viditelné detaily na okrajích. Ještě než televizor zapnete, prohlédněte si její futuristický vzhled s tenkým profilem i ladnými křivkami stojanu.

Ultrajemný obraz
Rozlišení Ultra HD představuje vysoký standard zobrazení. 8,3 milionu pixelů poskytuje čtyřikrát vyšší rozlišení než Full HD, vše tedy uvidíte mnohem ostřeji. Pokročilá technologie zobrazení IPS je upřednostňována profesionály po celém světě a ne nadarmo. Těšte se na věrně vykreslené barvy i široké pozorovací úhly, oceníte je například při sledování rodinných filmů. Funkce upscaling navíc rozostří obraz z jiných zdrojů, které nemají vysoké rozlišení. Například staré filmy tak budou vypadat ostřeji.

3D technologie vás vtáhne přímo do děje, nasaďte si 3D brýle a budete uhýbat protijedoucím autům. Vylepšená technologie lokálního stmívání obrazovky dále dopomáhá optimalizovat obraz s černější černou, dokonalou bílou a lepším kontrastem s ostatními barvami bez nechtěného prolínání. Bezproblémové sledování akčních filmů a rychlých sportovních přenosů obstará 1000Hz technologie Motion Clarity, která efektivně eliminuje i ty nejmenší náznaky rozostření.

Na Smart zábavu chytře
S WiFi rozhraním se jednoduše připojíte k internetu a můžete si užívat jeho možností na velké obrazovce. Svět LG Smart+ vychází z operačního systému webOS a jeho předností je jednoduché uživatelské rozhraní pro snadné ovládání televize. Magický ovladač dále zpříjemní intuitivní ovládání. Klikněte jednoduše na tlačítko Home a ve spodní části obrazovky se zobrazí dostupný obsah a funkce. Přepínejte jednoduše mezi vysílanými TV programy a dalším obsahem podle vaší volby.

Pomocí stechnologie Miracast si na TV bezdrátově zobrazíte obsah z displeje vašeho mobilního telefonu. Podobně funguje systém WiDi, jen s notebookem.

Ultra realistický zvuk
Vícekanálový zvuk s dopředu orientovaným systémem reproduktorů je neméně impozantní jako obraz. Poskytne bohatý, výrazný zvuk, který perfektně ladí z jemným obrazem. Technologie ULTRA Surround reprodukuje zvuk, jakoby se šířil ze 7 různých směrů. Užijte si podmanivý zvuk, který vás vtáhne do děje vašeho oblíbeného filmu.
 

Doprava:

 Cena bez DPHCena s DPH

Osobní odběr
Plzeň0,00 Kč0,00 Kč
Praha (Uloženka)24,79 Kč30,00 Kč
Brno (Uloženka)24,79 Kč30,00 Kč
Ostrava (Uloženka)24,79 Kč30,00 Kč
Hradec Králové (Uloženka)24,79 Kč30,00 Kč

Česká pošta
Obchodní balík (platba předem)86,78 Kč105,00 Kč
Obchodní balík (dobírka)128,10 Kč155,00 Kč

Zahraničí
Slovensko - obchodní balík (platba předem)289,26 Kč350,00 Kč

--:--:--

117,00 Kč

Vyhrál: Jicinak

Aukce skončila
Běžná cena*:40 000,00 Kč
Placené kredity 3:30,00 Kč
Volné kredity 0:0,00 Kč
Cena v aukci:117,00 Kč
Výherce ušetřil:39 853,00 Kč

*Doporučená maloobchodní cena

Přihoď

Ikona aukce