Cosmito

Router pro vaši HD zábavu WD My Net N750

Router pro vaši HD zábavu WD My Net N750...

Aukce č.: 12792
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Fotografie jsou ilustrační. Produkt může být dodán
v jiném barevném provedení.

Standardní aukce Korunová aukce Bez KUP TEĎ

Sdílet aukci na Facebooku

Sdílet na Twitteru

Kup teď

Každým přihozením v aukci se zvýší cena o 1 Kč, odečte se 1 kredit a čas se prodlouží maximálně o 30 sekund.

Western Digital My Net N750

Dvoupásmový HD router My Net N750 posunuje přenos videa, hraní a komunikaci na zcela novou úroveň. Exkluzivní technologie FasTrack vyhledává přenos multimediálních dat a nastavuje priority šířky pásma v síti. Je tak zajištěno hladké streamování filmů v rozlišení HD, hraní a další služby do připojených zařízení a to vše současně. Směrovač je schopen současně pracovat v obou bezdrátových pásmech a poskytovat v nich rychlosti až 300 + 450 Mb/s. Stranou nezůstávají ani 4 porty gigabitového Ethernetu, 2 porty USB a rozšířený dosah pro větší domácnosti.

Nenechte svou zábavu čekat
Exkluzivní technologie FasTrack ihned rozpozná přenos multimediálních dat a automaticky nastaví priority šířky pásma pro transport multimediálních aplikací do chytrých televizorů, tabletů, chytrých telefonů, počítačů a dalších zařízení připojených pomocí technologie WiFi. Router My Net N750 lze také přizpůsobit tak, aby technologie FasTrack ihned rozpoznala a urychlila přenos vaší oblíbené zábavy, a je přednastaven, aby upřednostňoval služby Netflix, HuluPlus, Pandora, CinemaNow a YouTube.

Vynikající výkon
Tento router poskytující rychlost až 300+450 Mb/s, dvojnásobnou šířku souběžných pásem 2,4 GHz a 5 GHz a technologii zesílení dosahu, byl navržen pro větší domácnosti s více uživateli.

Technologie
Pokročilé streamování zábavy ve vysokém rozlišení s funkcí FasTrack
Rychlost, která s vámi drží krok – s dvoupásmovou rychlostí až 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a 450 Mb/s v pásmu 5 GHz přináší router My Net N750 vysokorychlostní technologii Wi-Fi pro všechna vaše připojená zařízení.
Větší šířka pásma, menší rušení – Zdvojnásobte šířku pásma současným využitím dvou pásem 2,4 GHz a 5 GHz a získejte vyšší propustnost dat.
Větší pokrytí – Technologie rozšíření dosahu pomáhá snižovat interference a rozšířit bezdrátové pokrytí ve více místnostech vaší domácnosti.
4 porty gigabitového Ethernetu – Čtyři porty gigabitového Ethernetu usnadňují rozšíření sítě o další připojená zařízení.
2 porty USB – s praktickými porty USB je zapojení externího úložiště, například pevných disků My Book nebo My Passport, sdílených tiskáren, skenerů a dalších zařízení USB do sítě hračka.

Software
Lepší přehlednost – ovládací panel My Net vám usnadňuje přizpůsobení, sledování nebo provádění změn nastavení sítě.
Rodičovská kontrola a bezpečnost na Internetu – použijte dostupné funkce rodičovské kontroly k omezení typu webových stránek, které mohou vaše děti používat, nastavte limity přístupu a času, kdy mohou používat web, a internetové zabezpečení k ochraně před útoky malwaru a spywaru.
Nepřetržitá funkčnost sítě – vestavěný nástroj diagnostiky sítě vám umožňuje udržet si neustálou kontrolu nad vaší sítí.
Sdílejte síť s hosty – nastavte si v domácnosti vlastní zabezpečený bezdrátový přístupový bod, aby se vaši hosté mohli bezdrátově připojovat k vaší síti.

Doprava:

 Cena bez DPHCena s DPH

Osobní odběr
Plzeň0,00 Kč0,00 Kč
Praha (Uloženka)24,79 Kč30,00 Kč
Brno (Uloženka)24,79 Kč30,00 Kč
Ostrava (Uloženka)24,79 Kč30,00 Kč
Hradec Králové (Uloženka)24,79 Kč30,00 Kč

Česká pošta
Obchodní balík (platba předem)86,78 Kč105,00 Kč
Obchodní balík (dobírka)128,10 Kč155,00 Kč

Zahraničí
Slovensko - obchodní balík (platba předem)289,26 Kč350,00 Kč

--:--:--

33,00 Kč

Vyhrál: Carolinka17

Aukce skončila
Běžná cena*:1 800,00 Kč
Placené kredity 2:20,00 Kč
Volné kredity 0:0,00 Kč
Cena v aukci:33,00 Kč
Výherce ušetřil:1 747,00 Kč

*Doporučená maloobchodní cena

Přihoď

Ikona aukce