Cosmito

Set pračka + sušička: AEG ÖKOMix a AEG AbsoluteCare

Set pračka + sušička: AEG ÖKOMix a AEG A...

Aukce č.: 14528
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Fotografie jsou ilustrační. Produkt může být dodán
v jiném barevném provedení.

Standardní aukce Korunová aukce Bez KUP TEĎ

Sdílet aukci na Facebooku

Sdílet na Twitteru

Kup teď

Každým přihozením v aukci se zvýší cena o 1 Kč, odečte se 1 kredit a čas se prodlouží maximálně o 30 sekund.

Přichází čas, kdy můžete své košile, vlněné svetry i funkční oblečení bez obav svěřit pračce a sušičce. Spotřebičům z nové řady značky AEG se totiž neříká "strážci oblečení" nadarmo. Jejich speciální funkce zajistí, že si černé šaty uchovají svou barvu a tvar i po desítkách vyprání, ochrání jemné materiály, které budou stále hebké na dotek a pohlídají, aby vaše svetry zůstaly bez žmolků. Na své si přijdou i vášniví sportovci, jejichž oblečení si zachová svou funkčnost i po opakovaném sušení. Oba spotřebiče vynikají úspornou energetickou třídou A+++, která významně snižuje náklady na provoz.

Klíčové vlastnosti
Ochrana oblečení před vlivy častého praní a sušení
Dlouhotrvající hebkost a měkkost
Prodloužení životnosti oblíbených oděvů
Nízké náklady na provoz
Účinná a šetrná péče pro všechny druhy materiálů
Pro pocit měkkosti a hebkosti, který nepomíjí
Dopřejte si více času s rodinou a přáteli a méně času žehlením. Předem plněná pračka AEG s kapacitou praní 9 kg a maximální rychlostí odstřeďování 1400 otáček za minutu vyřeší tento problém za vás - technologie ProStream zakončí prací cyklus párou, která omezí zmačkání. Speciální funkce OKOmix se postará o to, aby se aviváž a prací prostředek nejprve důkladně promíchali s vodou, aby byla všechna vlákna vašich oděvů kompletně ošetřena. To napomáhá větší hladkosti a hedvábnosti oděvů a zároveň chrání jejich vlákna a prodlužuje životnost. Technologie ProSense snižuje opotřebování oděvů vlivem nadměrného praní, protože pro každou várku prádla automaticky upraví čas, spotřebu vody a elektrické energie. Veškeré procesy probíhají za mimořádně tichého chodu o hlučnosti 47 dB.
Dlouhá životnost vašich oděvů
Tu nejlepší péči vašemu funkčnímu oblečení, vlně i hedvábí poskytne kondenzační sušička prádla s technologií AbsoluteCare, která nabízí programy přizpůsobitelné všem druhům materiálů. Funkce SensiDry k sušení při nízkých teplotách využívá precizní senzory na monitorování sušícího cyklu. Zde dochází ke spolupráci s technologií ProSence, jež délku sušení upravuje pomocí snímačů vlhkosti a teploty. Výsledkem je prodloužení životnosti oblíbených oděvů za současné úspory času a energie. Tu šetří i jediný funkční filtr OKOFlow, jenž každou náplň usuší bez námahy za zachování 100% funkčnosti. Sušička s kapacitou sušení 9 kg při činnosti, jíž vykonává tepelné čerpadlo, vydává minimální hluk - pouhých 65 dB. 

Doprava:

 Cena bez DPHCena s DPH

Osobní odběr
Plzeň0,00 Kč0,00 Kč
Praha (Uloženka)24,79 Kč30,00 Kč
Brno (Uloženka)24,79 Kč30,00 Kč
Ostrava (Uloženka)24,79 Kč30,00 Kč
Hradec Králové (Uloženka)24,79 Kč30,00 Kč

Česká pošta
Obchodní balík (platba předem)86,78 Kč105,00 Kč
Obchodní balík (dobírka)128,10 Kč155,00 Kč

Zahraničí
Slovensko - obchodní balík (platba předem)289,26 Kč350,00 Kč

--:--:--

328,00 Kč

Vyhrál: jivani

Aukce skončila
Běžná cena*:40 000,00 Kč
Placené kredity 14:140,00 Kč
Volné kredity 0:0,00 Kč
Cena v aukci:328,00 Kč
Výherce ušetřil:39 532,00 Kč

*Doporučená maloobchodní cena

Přihoď

Ikona aukce