Cosmito

Apple TV 4K 32GB

Apple TV 4K 32GB

Aukce č.: 14766
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Fotografie jsou ilustrační. Produkt může být dodán
v jiném barevném provedení.

Standardní aukce Korunová aukce Bez KUP TEĎ

Sdílet aukci na Facebooku

Sdílet na Twitteru

Kup teď

Každým přihozením v aukci se zvýší cena o 1 Kč, odečte se 1 kredit a čas se prodlouží maximálně o 30 sekund.

Nová éra 4K HDR právě začíná.
Díky Apple TV 4K si můžeš pouštět filmy, seriály, sportovní seriály nebo zpravodajství v nekompromisním rozlišení 4K HDR. Streemovat můžeš také živé přenosy nebo si pouště pořady ze svých oblíbených aplikací.
Všechno se točí kolem aplikací. Na svých mobilních zařízeních a počítačích se v aplikacích dostáváte k nejrůznějšímu zábavnému obsahu. A právě tím směrem míří i televize v obýváku. Aplikace osvobodily televizi. Umožňují vám osobně si vybrat, na co se chcete dívat. Kdy a kde. Pro novou Apple TV 4K a její výkonný  tvOS chystají vývojáři zážitky, které změní vaše očekávání od velké obrazovky. A udělají z vaší televize něco tak osobního, jako je váš iPhone nebo iPad.
Tolik zábavy, kolik vydržíte. Filmy z iTunes. Živé sportovní přenosy a zpravodajství. A spousta dalších věcí. Jestli to stojí za sledování, určitě na to existuje aplikace.
Přepni na vyšší standard! Ve 4K rozlišení se zobrazuje 4× více pixelů než v běžném HD rozlišení. Díky tomu si užiješ daleko detailnější a ostřejší obraz. HDR k tomu přidává věrnější barvy hlubší detaily. S touto kombinací tě Apple TV 4K vtáhne pokaždé do děje.

Hry a aplikace v televizi. To bude velké.
App Store přichází do vaší televize. Těšte se na velkolepé, vzrušující hry. Aplikace, které vám z obýváku udělají tělocvičnu nebo třídu. Nebo zážitky pro víc lidí, které změní vaší představu o rodinném večeru. Bude zajímavé sledovat, s čím přijdou vývojáři.

Televize a technologie si konečně padly do oka. S nástupem iPhonu a iPadu se hodně velkých inovací a nových technologií soustředilo na malé obrazovky, které nosíme po kapsách nebo v rukou. Je načase, aby se něco z těchto technologií dostalo i na velké obrazovky. Nová Apple TV se svým tvOS, nově navrženým prostředím a dotykovým ovládáním Apple TV Remote představuje úplně novou vizi pro televizi.
Ovládání televize, jak ho ještě neznáte. Televizní obrazovku máte až na druhém konci pokoje. Proto jsme prostředí Apple TV navrhli tak, abyste se ho přímo dotýkali. Aby vás od televize nic nedělilo.
Rozlučte se s nekonečným mačkáním knoflíků.
Dotykové ovládání navždy změnilo naši interakci s telefony. Teď ho máte na dálkovém ovládání. Na dotykovém povrchu Apple TV Remote můžete palcem posouvat, vybírat a procházet prostředí na obrazovce.

Nová Apple TV 4K.
Úplně nové televizní zážitky: dotykové ovládání Apple TV 4K Remote, aplikace  a hry v obýváku.
Obsah balení
Apple TV 4K
Apple TV Remote
Napájecí šňůra
USB kabel s konektorem Lightning

Doprava:

 Cena bez DPHCena s DPH

Osobní odběr
Plzeň0,00 Kč0,00 Kč
Praha (Uloženka)24,79 Kč30,00 Kč
Brno (Uloženka)24,79 Kč30,00 Kč
Ostrava (Uloženka)24,79 Kč30,00 Kč
Hradec Králové (Uloženka)24,79 Kč30,00 Kč

Česká pošta
Obchodní balík (platba předem)86,78 Kč105,00 Kč
Obchodní balík (dobírka)128,10 Kč155,00 Kč

Zahraničí
Slovensko - obchodní balík (platba předem)289,26 Kč350,00 Kč

--:--:--

112,00 Kč

Vyhrál: Dave72

Aukce skončila
Běžná cena*:5 000,00 Kč
Placené kredity 10:100,00 Kč
Volné kredity 0:0,00 Kč
Cena v aukci:112,00 Kč
Výherce ušetřil:4 788,00 Kč

*Doporučená maloobchodní cena

Přihoď

Ikona aukce